Anadolu Mu Online FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Webshop Fiyatlari

3 posters

Webshop Fiyatlari Empty Webshop Fiyatlari

Mesaj tarafından YuSiF Çarş. Kas. 18, 2015 7:25 am

Webshop da itemler cok pahali onlarin fiyatlarni indirmeniz lazim cunki yeni gelenler o fiyata item alamicakalrini bilir oynamazlar reset basina 20 tolens veriolio ama 1 itemin fiyati 12700 tokensdir 1 item almakk icin kac reset atmalari gerekio)) en az 2 gr atmak laizm 1 item icin set 5 parcadan + swor ve shildi sayarsak dunyanin tokensi edio bunu kasmak var)) o konuyla ilgilenin litfen
YuSiF
YuSiF

Tecrübe Puanı : 8

Webshop Fiyatlari Empty Geri: Webshop Fiyatlari

Mesaj tarafından Admin Çarş. Kas. 18, 2015 7:57 am

Arkadasım sana şoyle izah edeyim Sitede ki Webshop size Full set dizilsin diye konulmadı. Webshop konulmasının sebebi oyun üzerinde set düerken olurda bi parça eksik kalır onu  shoptan tedarik edersiniz niyetinde konulmustur. Ha çok mu Full set sitiyonuz Git kas Sizin dediginiz  parça Socket İtem dir dikkatini çekerim bi socket seti 200 veya 300 reset o kadar basit alamassın . Normal setleri Neden soylemsiyosun Normal bis setin parçası MAX 2.500 Tokens cıvarıdır Sen bi full seti 2 ayda alabiliyosan daha ne istiyon ve sen çok hızlı bi şekilde res atıyosun herkes 2 ayda normal full set alırken sen 2 ayda socket seti düzersin. Bu yazdıklarım herkes için geçerlidir.

Saygılarımla Administrator ByAsLaN
Admin
Admin
Admin

Tecrübe Puanı : 9

https://anadolumu.forumdizini.com

Mesaj tarafından YuSiF Çarş. Kas. 18, 2015 8:58 am

Ben seti dizdim cok sukurde benim sikayetim yok ama yeni gelenler icin biraz indirim olurmu diye soledim ben yeni gelenler sonra sikayet etmesinler ki adamlar seti dizdi zamaninda biz dizemiyoruz felan gibi sikayetlerden dolayi soeldim
YuSiF
YuSiF

Tecrübe Puanı : 8

Mesaj tarafından reber Paz Kas. 29, 2015 5:10 pm

cheers evet sonunda buldum türk serverı Very Happy

reber

Tecrübe Puanı : 4

Mesaj tarafından Admin Ptsi Kas. 30, 2015 12:56 am

Very Happy Hosgeldin aramıza Reber.
Admin